حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق گیلان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو
حضور مدیرعامل و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق گیلان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو
در راستای تجلیل از پژوهشگران و پروژه‌های پژوهشی برتر، جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو طی سه روز ، 27 لغایت 29 آذر 1401 در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری رشتستان – این جشنواره هرساله با مشارکت وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه با هدف برقراری پیوند میان صنعت آب و برق و دانشگاه و مراکز پژوهشی، نمایش دستاورد‌ها و توانمندی‌های علمی پژوهشگران، تجلیل از دستاورد‌های پژوهشی ، تجاری‌سازی محصولات فناورانه ، بررسی چالش‌های پیش‌رو در حوزه صنعت آب و برق و ارائه راهکار‌ها و نیز تبادل آخرین دستاورد‌های حوزه انرژی برگزار می شود .
از جمله مهم ترین اهداف جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو می توان به ترویج فرهنگ پژوهش و فناوری در سطح وزارت نیرو، شناسایی و عرضه عملکردهای پژوهشی و فناوری حوزه‌های آب و برق، آشنائی بیشتر مدیران اجرائی با نوآوران صنعت، ایجاد فضای تعاملی میان پژوهشگران و فناوران، بسترسازی برای تجاری‌سازی یافته‌های پژوهشی و طرح های فناورانه ، تشویق و تقدیر از پژوهشگران، فناوران، موسسات پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی برتر اشاره کرد.
همزمان با برگزاری جشنواره، نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری و فن بازار برپا شده و آخرین دستاورد‌ها در این نمایشگاه جهت بازدید علاقه‌مندان ارائه می شود.
محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان  بهمراه جمعی از معاونین ، مدیران و کارشناسان شرکت در این جشنواره سه روزه شرکت کردند و شرکت توزیع نیروی برق استان طی هماهنگی بعمل آمده از سوی دفتر تحقیقات این شرکت ضمن برپایی غرفه آخرین دستاوردهای تحقیقاتی توزیع برق گیلان در قالب اختراعات و تالیفات را به نمایش بازدیدکنندگان گذاشت .

  • منبع خبر : توزیع برق استان گیلان