پیام تسلیت فرماندار رشت به مناسبت درگذشت مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو رشت
پیام تسلیت فرماندار رشت به مناسبت درگذشت مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو رشت
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛

فرماندار رشت طی پیامی درگذشت مرحوم ایرج قربان نژاد مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو رشت را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگیان شهرستان رشت تسلیت گفت.

 در پی درگذشت مرحوم ایرج قربان نژاد مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو رشت که بر اثر ایست قلبی، جان به جان آفرین تسلیم کرد، فرماندار رشت با ارسالی پیامی این ضایعه اسفناک را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگیان شهرستان رشت تسلیت گفت.

متن پیام مهندس علی فتح اللهی به شرح ذیل است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَ بَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر در گذشت همکار گرامی جناب آقای ایرج قربان نژاد مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو رشت، موجب تاثر و تاسف عمیق اینجانب و خانواده شریف فرهنگیان به‌ ویژه معلمان آموزش و پرورش شهرستان رشت گردید.

شادروان قربان نژاد، در طول حیات پربار آموزشی و دوران مدیریت اداری خود، با تمام اخلاص و توان و روحیه جهادی در مسیر ایفای رسالت خطیر خویش گام برداشت و نام نیک از خود برجای گذاشت.

بی‌شک زحمات و دلسوزی‌های این همکار پرتلاش در ذهن و خاطر مردم و همکاران ماندگار بوده و خدمات ارزنده وی صالحات و باقیات و از الطاف بیکران الهی بهره‌مند خواهد بود.

اینجانب ضمن آرزوی غفران واسعه الهی برای آن مرحوم، برای خانواده معزز و داغدار وی و نیز همکاران عزیز ایشان صبر و شکیبایی آرزومندم.