راه یابی تیم دارت شرکت آبفای گیلان در بخش آقایان، به مسابقات کشوری کارکنان دولت
راه یابی تیم دارت شرکت آبفای گیلان در بخش آقایان، به مسابقات کشوری کارکنان دولت
مسابقات دارت دستگاههای اجرایی استان گیلان بهمن ماه سال جاری در بخش آقایان با حضور 12 تیم و در بخش بانوان با حضور 8 تیم، درسالن دارت پایگاه قهرمانی استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رشتستان به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ دبیر هیات ورزش شرکت آبفای گیلان با اعلام این خبر گفت: طی مسابقات برگزار شده مختص کارکنان دستگاههای اجرایی گیلان، تیم دارت آقایان شرکت آب و فاضلاب گیلان با برد از تیمهای سازمان تامین اجتماعی، شهرداری، اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان در مرحله مقدماتی، و کسب نتیجه ۲ بر ۱ از تیم اداره ورزش و جوانان در مرحله نیمه نهایی، و برد با نتیجه ۳ بر ۱ از اداره مالیات استان در فینال مسابقات، موفق به کسب مقام قهرمانی و راه یابی به مسابقات کشوری کارکنان دولت شد.

حمیدرضا ناطقی افزود: مقام سوم مشترک انفرادی این دوره از مسابقات نیز توسط سید مجید باقری همکار آبفای گیلان کسب شد.

وی در ادامه اظهار داشت: همزمان مسابقات دارت بانوان کارکنان دستگاه‌های اجرایی گیلان نیز باحضور ۸ تیم درسالن دارت پایگاه قهرمانی برگزار و تیم دارت بانوان تامین اجتماعی گیلان با غلبه بر تیم اداره کل پست گیلان به مقام قهرمانی رسید و تیم اداره کل پست گیلان نایب قهرمان شد.

ناطقی تصریح کرد: تیم‌های دارت اداره کل ورزش وجوانان وآبفای گیلان در بخش بانوان  به صورت مشترک موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شدند.

به گزارش دبیر هیات ورزش شرکت آبفای گیلان؛ حسن نجفی، سید مجید باقری، محمدرضا راستین راد، حسن آقاجانی و محمد توتکار همکاران شرکت کننده در بخش آقایان این مسابقات؛ و خانمها فاطمه حسین زاده، امیلیا نصیریان نیا، سیما امینی، زهرا خیری به سرپرستی زینب آزموده و مربیگری زهرا حقی به عنوان تیم بانوان شرکت آب و فاضلاب گیلان در این مسابقات حضور داشتند.

  • منبع خبر : آب و فاضلاب گیلان