نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با فرماندار شهرستان شفت
نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با فرماندار شهرستان شفت
بمنظور اتمام پروژه ساخت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شفت، محمد حسینی با حضور در فرمانداری شهرستان شفت با محمد حسن پور دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش رشتستان به نقل از اداره کل  آموزش فنی و حرفه ای گیلان، مهارتی در گیلان برای ایجاد اشتغال پرداخت و راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شفت را یکی از دغدغه های این اداره کل عنوان نمود و اظهارداشت: با رایزنی و پیگیری های انجام شده مقرر شد تا  از طریق سازمان برنامه و بودجه مبلغ ۲/۵میلیارد جهت ساخت و تکمیل پروژه مرکز شهرستان شفت اختصاص یابد.

حسن پور فرماندار شهرستان شفت، نیز ضمن  قدردانی از زحمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای گیلان در ارایه آموزش های مهارتی منجر به اشتغال خاطرنشان کرد: را ه اندازی مرکز فنی و حرفه ای در شهرستان شفت می تواند در کاهش بیکاری جوانان  نقش بسزایی داشته باشد و با مهارت آموزی برای افراد فاقد مهارت و ارایه آموزش در رشته های کشاورزی می توان به رشد و توسعه بخش خدمات و کشاورزی شهرستان کمک بسزایی نمود.

لازم بذکر است ؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با همراه رییس دفتر فنی و همچنین رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فومن و شفت از پروژه در حال احداث مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شفت بازدید نمودند.