مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از آمادگی این اداره کل در خصوص بازگشایی مدارس خبرداد
مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان از آمادگی این اداره کل در خصوص بازگشایی مدارس خبرداد
مهندس علی دقیق با اشاره به رویکرد کلی نظام و تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم گسترش تولید تصریح نمود:این اداره کل نیز در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی استان همواره تمام تلاش و کوشش خود را در راستای تحقق تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین به کار می‌بندد.

به گزارش پایگاه خبری رشتستان به نقل از روابط عمومی نوسازی گیلان-مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ در اولین جلسه شورای فنی در سال جدید که با حضور اعضای این شورا در دفتر مدیرکل برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو از زحمات و تلاش‌های کارکنان در سال گذشته در جهت  پیشبرد و تحقق برنامه ها و اهداف سازمانی و توسعه فضاها و زیرساخت های آموزشی استان تجلیل نمود.

وی در ابتداء با اشاره به رویکرد کلی نظام و تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم گسترش تولید تصریح نمود: این اداره کل نیز در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی استان همواره تمام تلاش و کوشش خود را در راستای تحقق تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین به کار می‌بندد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در ادامه با پرداختن به تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا و ریاست محترم جمهور و ابلاغ مقام عالی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس از ۱۴ فروردین ماه، از آمادگی این اداره کل با آموزش و پرورش استان در این خصوص خبر داد و ابراز امیدواری کرد با توکل و استعانت از خداوند متعال بتوانیم به بهترین شکل پذیرای حضور دانش آموزان در مدارس باشیم.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت آموزش حضوری، بر پیگیری و تسریع در روند تعمیرات اساسی و استاندارد سازی گرمایشی مدارس نیز تاکید نمود.

مهندس دقیق در ادامه مطالبش با اشاره به پروژه های محرومیت زدایی در حوزه مدرسه سازی استان و فرصت کم باقی مانده تا پایان سال مالی، تصریح نمود: همه باید با کار جهادی و با جدیت در راستای محرومیت‌زدایی این استان در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و اتمام و تکمیل پروژه های در حال احداث آنهم  در موعد مقرر همت نماییم.

وی در پایان بر لزوم اهتمام در جذب اعتبارات، بر برنامه ریزی مدون برای اعتبارات ملی و استانی در سال۱۴۰۱ تاکید نمود.

در ادامه هریک از اعضاء و حاضران در جلسه ضمن تبریک سال جدید و ارائه گزارش عملکرد یک ساله، دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را جهت پیشبرد امور در سال جاری عنوان کردند.

  • منبع خبر : نوسازی مدارس گیلان