توافقنامه ی احداث مدرسه خیّری در شهرستان بندر انزلی با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان امضاء شد.
توافقنامه ی احداث مدرسه خیّری در شهرستان بندر انزلی با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان امضاء شد.
توافقنامه احداث مدرسه 6 کلاسه علامه امینی که به همت اداره کل نوسازی مدارس استان و با مشارکت ارزشمند خیّر نیک اندیش دکتر محمد نقی نمک فروش در اقدامی ارزشمند احداث خواهد شد امضا شد.

به گزارش پایگاه خبری رشتستان به نقل از روابط عمومی نوسازی مدارس گیلان روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ در راستای رفع کمبود فضاهای آموزشی شهرستان بندرانزلی اسناد توافقنامه احداث مدرسه ۶ کلاسه علامه امینی که به همت اداره کل نوسازی مدارس استان و با مشارکت ارزشمند خیّر نیک اندیش دکتر محمد نقی نمک فروش در اقدامی ارزشمند احداث خواهد شد امضا شد.

مهندس علی دقیق مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان گیلان ضمن تجلیل و تحسین از اقدام ارزشمند خیر ارجمند جناب آقای دکتر نمک فروش، افزود: اقدام خیرخواهانه خیرین در راستای اعتلای فرهنگ مشارکت در امر مقدس مدرسه سازی در طول تاریخ جاودان و ستودنی است.

وی با بیان اینکه خیّرین در این جهاد خداپسندانه و در امر مقدس مدرسه‌سازی سهمی بزرگ دارند، ابراز داشت: احداث مدارسی ایمن، زیبا و در شان آینده سازان ایران عزیز دغدغه اصلی خیرین و مجموعه نوسازی مدارس می باشد.

گفتنی است دکتر محمد نقی نمک فروش خیّر مسجد و مدرسه ساز اهل بندرانزلی سال‌ها پیش، از آمریکا به ایران آمد و مدرسه سازی را شروع و تاکنون چندین فضای آموزشی با همت و مشارکت این خیر نیک‌ اندیش در استان گیلان ساخته شده ‌است.

شایان ذکر است مدرسه خیّری علامه امینی(ره) با ۶ کلاس درس با زیربنای بیش از ۶۰۰ مترمربع با هزینه بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال توسط اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان و با مشارکت ارزشمند خیر ارجمند دکترمحمدنقی نمک فروش در راستای توسعه و تامین زیرساختهای آموزشی شهرستان انزلی احداث و تقدیم مردم نجیب و دانش آموزان این دیار خواهد شد.

  • منبع خبر : نوسازی مدارس گیلان